MS MAKE UP ARTIST

Makijaż okolicznościowy

makijaż wieczorowy, makijaż na studniówke, makijaż na wesele

Każda okoliczność czy uroczystość wymaga odpowiedniej oprawy. Świetną sprawą jest podkreślenie jej rangi odpowiednim makijażem. Takie wydarzenia jak ślub i wesele, studniówka, bal sylwestrowy czy urodzinowa impreza wymagają od nas właściwego wyglądu. W takie dni chcemy wyglądać inaczej, niż zwykle, ładniej, niż na co dzień. Chcemy się wyróżniać, a jednocześnie prezentować się odpowiednio do okazji. Nasza firma oferuje najlepszy makijaż okolicznościowy na całym Śląsku.

Dzięki moim makijażom okolicznościowym będziesz wyglądała pięknie i zawsze stosownie do chwili. Nieważne, czy udajesz się na eleganckie wesele przyjaciółki, na domową zabawę do białego rana czy na szaloną imprezę w stylu lat 70- tych. Dzięki makijażowi w moim wykonaniu będziesz błyszczeć w każdym momencie. Gwarantuję wysokiej jakości kosmetyki o wyjątkowej, przedłużonej trwałości, być mogła bawić się bez obaw całą noc. Ponadto, jestm wizażystką z pasją i miłością do swojej pracy. Nawet, jeśli nie wiesz, jak chciałabyś wyglądać, w jakiej kolorystyce jest Ci dobrze lub jak podkreślić tematykę danej imprezy, oferuję Ci zawsze fachową poradę i dobór makijażu stosowny do okazji i Twojego typu urody. Bazuję na produktach w bardzo różnorodnych gamach kolorystycznych (ciepłych, zimnych), o wielu odcieniach (od najjaśniejszych do bardzo ciemnych) i różnych właściwościach (nawilżających, odmładzających, rozświetlających, matujących), dzięki czemu możemy dobrać właściwy makijaż do wielu różnych typów urody, każdego wieku i wydarzenia.

Wszystkim Paniom ze Śląska oferuję makijaż okolicznościowy, w którym będą mogły zabłysnąć, a żadna uroczystość nie będzie dla nich powodem do stresu. Moje makijaże nie wymagają tylu poprawek w porównaniu do samodzielnie wykonanego make-upu. Stosuje różnorodne bazy, podkłady oraz sprawdzone tajemnicze triki, dzięki czemu makijaż przetrwa w nienaruszonym stanie nawet wiele godzin. Mam duże doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, ale także poczucie humoru i orientację w najnowszych trendach. Dzięki temu niestraszna jest mi nawet najbardziej wymyślna tematyka Twojej imprezy!


Zapraszam
Magdalena Stanula | WizażystkaCena wykonania makijażu odmładzającego: 90 zł

Makijaż odmładzający wykonuje dojeżdżając do klientki na terenie całego slaska.Ceny zawierają koszty dojazdu na terenie Katowic. Poza Katowicami koszty dojazdu do uzgodnienia z klientem.

*wykonanie makijażu dla większej grupy istnieje możliwość negocjacji cen