MS MAKE UP ARTIST

Makijaż okolicznościowy

makijaż wieczorowy,makijaż studniówkowy, makijaż wesela

Makijaż okolicznościowy jest to rodzaj makijażu, w którym można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Makijaż ten wykonuje się na specjalne okazje, więc ważny jest charakter imprezy i dopasowanie do stroju i fryzury, a co najważniejsze do przyzwyczajeń oraz wymagań klientki. Makijaż okolicznościowy nie musi być mocny, przesadzony jednak powinien być wyrazisty. Należy zwrócić uwagę w jakim oświetleniu makijaż będzie prezentowany, aby odpowiednio dobrać podkład i nasycenie cieni. Zazwyczaj w konwencji wieczorowej mamy do czynienia ze sztucznym oświetleniem lub światłem świec, dlatego makijaż powinien być wyrazisty o intensywnych barwach. W zależności od okazji możemy dobrać dodatki typu brokat czy sztuczne rzęsy. Perfekcyjne podkreślone oczy , usta , rysy twarzy tworzą doskonałą kreację, którą to właśnie jest makijaż.

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny jest rodzajem makijażu, który łączy w sobie cechy makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego. Makijaż panny młodej ma za zadanie z jednej strony w dyskretny, subtelny sposób podkreślić rysy twarzy, piękno jej urody, a z drugiej strony zaś ukryć jej niedoskonałości np. przebarwienia, sińce pod oczami, zaczerwienienia. Powinien również spełniać oczekiwania klientki, być zgodny z jej osobowością i współgrać z całą jej stylizacją ślubną. Przede wszystkim panna młoda powinna czuć się wyjątkowo, komfortowo i pięknie. Profesjonalny makijaż ślubny gwarantuje świetny wygląd w świetle dziennym, sztucznym, a także na filmie lub zdjęciach. Zdjęcia ze ślubu i wesela to pamiątka na całe życie, dlatego każda z nas chce wyglądać olśniewająco. Do tego właśnie potrzebny jest profesjonalny makijaż, który polega przede wszystkim na trwałości, świeżości oraz wyeksponowaniu tego co najpiękniejsze. Niestety, nawet najlepszy makijaż wykonany samodzielnie, nie spełni tych wszystkich warunków. Tylko wykwalifikowany specjalista dysponujący produktami dla profesjonalistów oraz umiejętnym doborem kolorystycznym będzie w stanie zagwarantować nieskazitelny makijaż, który utrzyma się przez wiele godzin.

Makijaż sesyjny

Makijaż do sesji foto, teledysku, reklamy, eventu.

Makijaż fotograficzny zdecydowanie mocno podkreśla rysy twarzy. Makijaż ten eksponuje kształt oczu i ust oraz tuszuje wszelkie niedoskonałości.Tego rodzaju makijaż wymaga od wizażystki umiejętności technicznych, staranności oraz olbrzymiej wiedzy. Ostateczny efekt uskuteczniony na zdjęciu jest rezultatem ostrożnego i logicznego procesu budowania ostatecznej koncepcji sesji. To co w rzeczywistości wydaje się idealne, na zdjęciu może okazać się nieudane. Dlatego właśnie profesjonalna makijażystka powinna znać reguły, jakimi rządzi się fotografia.

Makijaż sceniczny przypomina makijaż fotograficzny. Jest jednak stanowczo bardziej wyrazisty, graficzny, ma ostrzejsze kolory i większe nasycenie barw. Powinien wzmocnić rysy twarzy lub nawet je zmienić. W tym makijażu oczy i usta mają zauważalnie zaznaczony kontur.

Makijaż odmładzający

Makijaż odmładzający może pomóc zatuszować niedoskonałości skóry, które powstały w wyniku procesu starzenia się. Przede wszystkim pozwala ukryć zmarszczki, przebarwienia i rozjaśnia cerę ujmując jej lat. Makijaż odmładzający nie musi być wcale nudny. Sprawi, że cera będzie promienna, makijaż bardziej wyrazisty a u klientki wywoła uśmiech , dzięki któremu już czujemy się młodziej.

Stylizacja rzęs

Nouveau Lashes to marka selektywna, odpowiadająca na potrzeby klientek poszukujących usług i produktów najwyższej jakości. Rzęsy Nouveau Lashes to niezastąpiony, perfekcyjny sposób na olśniewające spojrzenie. Jest to ulubiona metoda przedłużania rzęs Polek, ceniona również przez dziennikarki magazynów kobiecych, skierowana dla kobiet, które chcą nosić rzęsy na stałe. Dzięki właściwemu doborowi grubości i długości nie obciąża naturalnych rzęs. Ta metoda wyróżnia się na tle innych tym, że daje bardzo naturalny efekt.

 

Cennik usług 2022

Makijaz okolicznościowy
makijaż wieczorowy, makijaż studniówkowy*, makijaż wesela
180 zł
Makijaż ślubny 200 zł
Makijaż próbny 200 zl
Korekta pana mlodego 50 zl
Makijaż dzienny 100 zł
Makijaż do sesji foto od 180 zł
cena do indywidualnego ustalenia
Makijaż sylwestrowy 180 zł
Makijaż odmładzający
- dla osób dojrzałych
180 zł
Makijaże do teledysków, reklam, eventow cena do uzgodnienia
lekcja makijazu indywidualnego do 3h 350 zł
lekcje makijażu grupowe cena do uzgodnienia
wszystkie ceny makijażu zawieraja aplikacje kępek rzęs.

STYLIZACJA BRWI:

regulacja rzęs 20 zł
regulacja rzęs z henna 30 zł
regulacja z geometrią i farbką 40 zł
regulacja z geometrią i henną pudrową 50 zł
laminacja brwi 100 zł
laminacja brwi z kolorem 130 zł
lifting rzęs z botoxem i kolorem 130 zł

MASAŻ TWARZY:

masaż twarzy Kobido 130 zł

OFERTA SPECJALNA
- w dniu urodzin makijaż 20% taniej


Makijaże wykonuje dojeżdżając do klientki na terenie całego slaska.Poza Katowicami koszty dojazdu do uzgodnienia z klientka.

*przy makijażu studniówkowym możliwość negocjowania ceny jeżeli odbędzie sie on w jednym miejscu dla kilku osób.

Pracuję na markach selektywnych i profesjonalnych:
MAC, Smashbox, Make Up For Ever, Dior, Chanel, Estee Lauder, Benefit, Kryolan, Inglot