MS MAKE UP ARTIST

Makijaż naturalny

Makijaż naturalny zyskuje dziś coraz większą liczbę zwolenniczek. Jest nie tylko supermodny, bardzo trendy i nieustannie lansowany przez światowej klasy modelki i aktorki. Jest też ultralekki, dobrze wpływa na naszą skórę, nie zatyka porów i pozwala cerze oddychać.

Jestem renomowaną i kompetentną firmą, świadczącą profesjonalne usługi makijażowe na Śląsku. Moje bogate doświadczenie, liczne kursy i szkolenia nauczyły mnie, że w wykonywaniu makijażu naturalnego olbrzymią rolę odgrywa skrupulatny dobór odpowiednich kosmetyków. Używam głównie kosmetyków mineralnych, z wyciągami roślinnymi, o właściwościach nawilżających i delikatnie matujących. Makijaż naturalny to lekki makijaż, który przepuszcza tlen i powietrze. Do jego wykonania używam jak najbardziej łagodnych, naturalnych podkładów i pudrów o delikatnej konsystencji, subtelnych różów i cieni kolorach pastelowych, naturalnych lub w odcieniach ziemi.

Makijaż naturalny to idealny make- up do pracy, do szkoły, na co dzień. Sprawdzi się zarówno podczas ważnych spotkań, jak uroczystość rodzinna czy konferencja w pracy, jak i w ramach luźniejszych okazji, np. na randkę czy imprezę. Ta forma makijażu jest polecana zarówno dla młodych dziewcząt i nastolatek (nauczyciele często nie tolerują zbyt wyzywającego makijażu np. na szkolnej dyskotece) jak i bardziej dojrzałych pań, zajmujących np. stanowiska wyższego szczebla.

Obecnie modnym rodzajem makijażu naturalnego jest tzw. make up- no make up. Jest to specyficzny makijaż, który choć jest bardzo pracochłonny, to jednocześnie praktycznie niewidoczny i niewyczuwalny. Wszystko za sprawą idealnie dobranych odcieni podkładu, korektora oraz pudru do odcienia skóry, rezygnacji z mocnego różu i bronzera na rzecz bardzo naturalnie wyglądającej, prawie „nagiej” twarzy. Taki makijaż noszą dziś największe modelki i gwiazdy światowego kina czy estrady, a wymaga on bardzo dużej wprawy i doświadczenia w jego wykonywaniu. Teraz również wszystkie Panie ze Śląska mają okazję wypróbować go na własnej skórze!


Zapraszam
Magdalena Stanula | Wizażystkamakijaż naturalny Katowice

Cena wykonania makijażu naturalnego: 60 zł

Makijaż naturalny wykonuje dojeżdżając do klientki na terenie całego śląska. Ceny zawierają koszty dojazdu na terenie Katowic. Poza Katowicami koszty dojazdu do uzgodnienia z klientem.

*przy makijażu dla grupy istnieje możliwość negocjowania cen